Live | E Diel Nga Ora 22:00 - 02:00 Love Songzzz Në 88.4 - Dëgjoni këngat të cilat ndajn emocionet sëbashku me ju vetëm Në "Radio Vati"
Live | Cdo Të Premte Dhe Të Shtune Nga Ora 22:00 – 00:00 House Music , Dance Mania Në Radio Vati ! 88.4 MhZ
Live | Cdo Të Enjte Nga Ora 22:00 – 00:00 Hite Të përzgjerura Hip-Hop RnB Në Shqip Dhe Anglisht
Live | Çdo ditë pune nga ora 08:00 Office Time deri në ora 10:00.Info.te shumta shtypi ditor,parashikimi i motit,aktivitetet e dites,Kursi Devizor etj...
MOTI
ShkupiTirana Prishtina
NANOTECH

Zyrtare: Galaxy S8 zbulohet më 27 shkurt!

image
Samsung do të njoftoj datën zyrtare të lansimin të Galaxy S8 më 27 shkurt. Drejtori i komunikimit mobil në Samsung ka bërë të ditur se lansimi...
Më tepër

LG G6 vjen me Snapdragon 821 dhe 4GB RAM

image
Thashethemet e mëparshme kanë sugjeruar se re LG G6 do të vijë me një procesor të ri të Qualcomm – saktësisht gjeneratën e re të...
Më tepër

Debuton telefoni i mençur me baterinë që zgjatë tre ditë!

image
Asus e ka lansuar edhe një model të ri të telefonit, përkatësisht modelin Asus Zenfone 3S Max, i cili është pasardhësi i Zenfone 3 Max...
Më tepër
VATI Qeshu

Rrëzohet keq në tokë, pasi rrotullohet në një lodër fëmijësh (Video)

image
Një baba nga Montreali i Kanadasë, ka mbetur i shtrirë për toke pasi është rrëzuar nga një tavolinë rrotulluese. Ai ka hipur në këtë objekt që...
Më tepër

I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

image
Coco mund të jetë qeni më i llastuar në të gjithë botën. Kafsha e rracës Alaskan Malamute ka marrë si dhuratë nga padroni i tij i...
Më tepër
VATI Sport

Lloris objektiv i Real Madridit

image
Tashmë është raportuar për një emër të ri në portën e Real Madridit gjatë verës. Bëhet fjalë për Hugo Lloris, ku sipas The Sun, tashmë Los Blancos...
Më tepër

Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico (Foto)

image
Sot (e martë) është ndeshja e dytë mes Barcelonës dhe Atletico Madridit në Kupën e Mbretit. Ndeshja e parë kishte përfunduar 2-1 në të mirë të...
Më tepër
Video
Basket boll Vs Frizbi E Mahnitshme

Poll: Top 6 Shqip

VOTONI KENGEN TUAJ