Fillimi | Lajme | Maqedoni | Maqedoni, lirohen benzina dhe dizeli

Maqedoni, lirohen benzina dhe dizeli

image

Benzina dhe Dizeli prej sonte në mesnatë lirohen për 1.5 denar për litër, kështu vendosi Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE).
Çmimi i ri për EuroSuper BS-95 do të jetë 66 denarë, EuroSuper BS-98 68 denarë derisa Eurodizeli do të shitet për 51 denarë.

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0