image

A e dini sa shumë ngjajnë Leonora me motrën e saj (FOTO)

Këngëtarja Leonora Jakupi njihet si njëra prej këngëtareve më të dashura në estraden tonë, ajo ka një stil dhe një paraqitje skenike mjaftë të veçantë.Leonora
image

Geti dhe Marina drejt martesës

Geti dhe Marina ishin pothuajse çdo ditë pjesë e shtypit rozë për lidhjen e tyre që me kohë të gjatë e mbajtën të fshehur. Mirëpo, tani
image

Modelja shqiptare në krah të të famshmes Irina Shayk (Foto)

Në Javën e modës në Paris nuk ka munguar as modelja nga Shqipëria, Aurela Hoxha. Gjatë fundjavës, ajo ka publikuar disa fotografi nga kryeqyteti francez, ku
image

Bashkëpunim nga Dafina dhe Lumi B

Dyshja e famshme Dafina Zeqiri dhe reperi i grupit Kaos, Lumi B, së shpejti do të vine me një projekt të përbashkët. Pas suksesit të madh
image

Enca: Jam artiste ndërkombëtare

Enca Haxhia megjithëse tejet e kritikuar dhe e përfolur në median rozë dhe rrjete sociale vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të suksesshme nga

Maqedoni, përdorimi i Gjuhës Shqipe fut në sherr politikën

Partia opozitare maqedonase LSDM vlerëson se çështja e përdorimit të plotë të dygjuhësisë është detyrim kushtetues. Sipas sekretarit të përgjithshëm të kësaj partie përdorimi i
Më tepër

Lloris objektiv i Real Madridit

Tashmë është raportuar për një emër të ri në portën e Real Madridit gjatë verës. Bëhet fjalë për Hugo Lloris, ku sipas The Sun, tashmë Los Blancos
Më tepër

Blunt dhe Real publikojnë projektin “Suzi”(Video)

DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar videoklipin interesant, të titulluar “Suzi”. Në këtë videoklip në asnjë moment nuk shfaqen Blunt dhe Real.   Projekti është punuar nga
Më tepër

Zyrtare: Galaxy S8 zbulohet më 27 shkurt!

Samsung do të njoftoj datën zyrtare të lansimin të Galaxy S8 më 27 shkurt. Drejtori i komunikimit mobil në Samsung ka bërë të ditur se lansimi
Më tepër

Këto janë pasojat e mungesës së gjumit

Ne bëjmë shumë gjëra çdo ditë, saqë duhet t’ia ndalojmë vetes ndonjë gjë dhe shpeshherë kjo gjë është gjumi.Ne ose vendosim të flemë më vonë
Më tepër