Fillimi | Qeshu | I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

image

Coco mund të jetë qeni më i llastuar në të gjithë botën.

Kafsha e rracës Alaskan Malamute ka marrë si dhuratë nga padroni i tij i përkushtuar tetë telefona iPhone 7s – djali i vetëm i burrit më të pasur në Kinë Wang Jianli, sipas mediave vendase.

Fotot e postuara online tregojnë qenin me fat pranë kutive që mendohet të përmbajnë smartphonat me vlerë 800 funte secili, transmeton tiranaobserver.

 

Pronari i Coco, Wang Sicong, 28 vjeç, është arsimuar në Kolegjin Winchester dhe ka një pasuri prej 430 milionë funte.

2

3

 

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0