Live | E Diel Nga Ora 22:00 - 02:00 Love Songzzz Në 88.4 - Dëgjoni këngat të cilat ndajn emocionet sëbashku me ju vetëm Në "Radio Vati"
Live | Cdo Të Premte Dhe Të Shtune Nga Ora 22:00 – 00:00 House Music , Dance Mania Në Radio Vati ! 88.4 MhZ
Live | Cdo Të Enjte Nga Ora 22:00 – 00:00 Hite Të përzgjerura Hip-Hop RnB Në Shqip Dhe Anglisht
Live | Çdo ditë pune nga ora 08:00 Office Time deri në ora 10:00.Info.te shumta shtypi ditor,parashikimi i motit,aktivitetet e dites,Kursi Devizor etj...
magniflex
MOTI
ShkupiTirana Prishtina
NANOTECH

Xperia XZ zgjedhet telefoni më i mire për 6 muajt e parë të 2016

image
Ishte një garë e fortë, mirëpo Sony Xperia XZ Premium fitoi në fund. Galaxy S8 morri votat fillestare, mirëpo më vonë Sony fitoi vota më...
Më tepër

Galaxy S8 me kurorën e telefonit me dizajnin më të mirë?

image
Në modelet e mëparshme, Samsung kishte mbështjellës prej plastike që e bënin secilin model të iPhone të dukej premium ndaj rivalit të saj direkt. Mirëpo gjërat...
Më tepër

Apple licencohet për veturat pa shoferë!

Duket sikur projekti Apple Car do të fillojë së shpejti në një formë të re. Më parë kishte qarkulluar lajmi se Apple kishte vendosur të...
Më tepër
VATI Qeshu

Rrëzohet keq në tokë, pasi rrotullohet në një lodër fëmijësh (Video)

image
Një baba nga Montreali i Kanadasë, ka mbetur i shtrirë për toke pasi është rrëzuar nga një tavolinë rrotulluese. Ai ka hipur në këtë objekt që...
Më tepër

I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

image
Coco mund të jetë qeni më i llastuar në të gjithë botën. Kafsha e rracës Alaskan Malamute ka marrë si dhuratë nga padroni i tij i...
Më tepër
VATI Sport

Lloris objektiv i Real Madridit

image
Tashmë është raportuar për një emër të ri në portën e Real Madridit gjatë verës. Bëhet fjalë për Hugo Lloris, ku sipas The Sun, tashmë Los Blancos...
Më tepër

Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico (Foto)

image
Sot (e martë) është ndeshja e dytë mes Barcelonës dhe Atletico Madridit në Kupën e Mbretit. Ndeshja e parë kishte përfunduar 2-1 në të mirë të...
Më tepër
Video
Basket boll Vs Frizbi E Mahnitshme

Poll: Top 6 Shqip

VOTONI KENGEN TUAJ