Fillimi | Showbiz | Kim&Beyonces

Kim&Beyonces

image

Kim Kardashian ka zbuluar se ajo është e inspiruar që të punojë në trupin e saj nga Beyonce, kjo per shkak të trupit mahnitës që posedon pop ylli

Ylli televiziv amerikan, që është e famshme për linjat e saja të jashtëzakonshme trupore, mendon se këngëtarja e njohur është fantastike dhe se ka pranuar që ka trup për të cilin ajo i ka zili.“Nuk është e fshehtë se jam fanse e madhe e Beyonces. Ajo ka trupin më të mirë në showbiz dhe kjo më motivoi që të punoj edhe më shumë në të. Dhe të gjitha albumet e saja janë të famshme, nuk kam ndonjë të cilin e preferoj më shumë”, theksoi Kim.

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0