Fillimi | Showbiz | Shakira?

Shakira?

image

Revista portugeze Jornal de Noticias: Shakira është në pritje të fëmijëve.

Gjithçka me sa duket lidhet me një koncert të anuluar në Almeria, zyrtarisht për probleme teknike, por dyshimet mbi një shtatzëni të mundshme janë tepër të forta.Këngëtarja 33-vjeçare dhe mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique për momentin nuk komentojnë: asnjë fjalë, as në rrjetet sociale as nga të afërmit.Janë së bashku prej rreth një viti dhe nuk do të kishte asgjë të keqe me lajmin e një shtatzënie.
Ndërkohë Shakira ka festuar “Labor Day” në Majami.Gjatë drekës me familjen, mungonte vetëm partneri, i justifikuar pasi i duhej të qëndronte në Spanjë për të kuruar dëmtimin e marrë në Kavilje.

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0