Fillimi | Showbiz | Genta: I kushtoj rëndësi pamjes

Genta: I kushtoj rëndësi pamjes

image

Genta Ismajli gjatë një prononcimi ka thënë se ajo i kushton një kujdes të veçantë dukjes dhe veshjes.

Këngëtarja kosovare ka thënë edhe se është "e kënaqur me pamjen" e saj, dhe se ka një kujdes të veçantë për peshën trupore.

"Pamjes i kushtoj shumë rëndësi, padyshim se jam e kënaqur me dukjen time. Edhe për peshën trupore kam një kujdes të veçantë. Megjithatë edhe fytyrës i kushtoj mjaft rëndësi dhe gjithnjë mundohem të furnizohem nga jashtë. Ndërsa rrobat më shumë i blej në Amerikë dhe vende të tjera", ka pohuar Genta

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0