Fillimi | Showbiz | Afërdita Dreshaj në mesein e të bukurave

Afërdita Dreshaj në mesein e të bukurave

image

Kurora e më të bukurës në botë në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2011” ka përfunduar në kokën e përfaqësuesja e Angolës, derisa përcjellësja e parë e saj është caktuar bukuroshja nga Ukraina, Olesya Stefanko.

Dy vajzat të cilat përfaqësonin bukurinë shqiptare, Afërdita Dreshaj (Kosovën) dhe Xhesika Berberi (Shqipërinë), nuk është se patën edhe shumë fat në këtë garë.Pavarësisht bukurisë së tyre (të cilën ne e lakmojmë) përfaqësuesja e Kosovës, Afërdita Dreshaj hyri vetëm në 16-shën e më të mirave, ndërsa përfaqësuesja nga Shqipëria, Xhesika Berberi nuk arriti të futet në top 16-shën duke humbur shanset për një klasifikim të mirë

.

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0