Fillimi | Showbiz | Rihana Pozon Per Armanin Kësaj Radhe me Një Look Të Ri

Rihana Pozon Per Armanin Kësaj Radhe me Një Look Të Ri

image

rijana  Rihanna pozon për Armani   FOTO

Vitin e kaluar ishte Megan Fox ajo që pozoi vetëm me të brendshme për fushatën publicitare të Emporio Armani, ndërsa këtë herë është Rihanna e cila ka treguar format e saj për firmën e famshme italiane të veshjeve.

Këngëtarja 23-vjeçare ka pozuar në sediljet e pasme të një makine dhe ashtu si Megan Fox ajo ka treguar në këto foto edhe disa nga tatuazhet e saj.

Gjithashtu, në këtë set fotografik, Rihanna ka habitur fansat e saj me flokët e saj të shkurtra dhe bjonde.

rijana rusokosa 500 Rihanna pozon për Armani   FOTO

rijana rusokosa1 Rihanna pozon për Armani   FOTO

rijana rusokosa3 Rihanna pozon për Armani   FOTO

rijana rusokosa4 Rihanna pozon për Armani   FOTO

rijana rusokosa5 Rihanna pozon për Armani   FOTO

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0