Fillimi | Showbiz | Greta dhe Goldi publikojnë videoklipin e tyre (Video)

Greta dhe Goldi publikojnë videoklipin e tyre (Video)

Dyshja e famshme, këngëtarja Greta Koçi dhe reperi Gold Ag kanë realizuar bashkëpunimin e parë muzikor.


“Mas miri” titullohet kënga, të cilën artistët e kanë realizuar edhe me videoklip.

Reperi Gold Ag, përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar fansat se videoklipi do të publikohet sonte rreth orës 20:00 dhe ai edhe e mbajti premtimin.

Ky projekt vjen vetëm pak ditë para atij që rep artisti ka realizuar me këngëtaren Arta Bajrami dhe Don Arbas, këngë kushtuar kombëtares, e cila do të publikohet ditën e martë.

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0