Fillimi | Showbiz | Bashkëpunim nga Dafina dhe Lumi B

Bashkëpunim nga Dafina dhe Lumi B

image

Dyshja e famshme Dafina Zeqiri dhe reperi i grupit Kaos, Lumi B, së shpejti do të vine me një projekt të përbashkët.

Pas suksesit të madh të këngës “Rude Girl”, të cilën e sollën me Dj Flow, Dafi dhe Lumi janë bashkuar për një tjetër këngë, transmeton Telegrafi.

Kënga është ende në fazën fillestare dhe nuk janë dhënë shumë detaje rreth saj por ajo që dihet është se artistët i janë përveshur punës në studio dhe ky projekt pritet të publikohet së shpejti. /Telegrafi


Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0