Fillimi | Showbiz | Geti dhe Marina drejt martesës

Geti dhe Marina drejt martesës

image

Geti dhe Marina ishin pothuajse çdo ditë pjesë e shtypit rozë për lidhjen e tyre që me kohë të gjatë e mbajtën të fshehur.

Mirëpo, tani çdo gjë është e hapur – çifti i famshëm prej disa kohësh jetojnë bashkë në Tiranë, dashurinë e tyre kanë vendosur që ta kurorëzojnë me martesë.

Burime brenda familjes së reperit kanë treguar për klankosova.tv se Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do të martohen së shpejti
.
Po ashtu, burimet klankosova.tv kanë thënë se çifti do të bëjë dasmë me rreth 800 të ftuar, por akoma nuk është vendosur se a do të jetë Prishtina apo Tirana lokacioni ku do të mbahet ceremonia.

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
0