Fillimi | Showbiz | A e dini sa shumë ngjajnë Leonora me motrën e saj (FOTO)

A e dini sa shumë ngjajnë Leonora me motrën e saj (FOTO)

image

Këngëtarja Leonora Jakupi njihet si njëra prej këngëtareve më të dashura në estraden tonë, ajo ka një stil dhe një paraqitje skenike mjaftë të veçantë.Leonora ka një moter e cila ngjanë shumë me të, Blerta edhe pse zeshkane ka vijat e fytyrës krejtësisht të njejta me motren e saj.

Për Blertën është fat i mirë qe i ka ngjarë fytyres më të dashur të publikut shqiptar, motrës së saj Leonora Jakupit.

1_1463548603-386964

4_1463548612-3303252

 

Shtoni në: Add to Facebook Facebook | Digg this story Digg | Post to Myspace Myspace |
  • email Email mikut
  • print Verzioni print
  • Plain text Tekst i thjeshtë
Votoni këtë tekst
5.00