Fillimi | Showbiz

Showbiz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 1970 | shfaqen: 1 - 10
image

Era Istrefi publikon klipin më të ri (Video)

Kënga e fundit ishte BonBon, me të cilën ka bërë famë ndërkombëtare. Tashmë Era Istrefi ka publikuar projektin më të ri. “Redrum”, titullohet kënga më e re
Më tepër

Blunt dhe Real publikojnë projektin “Suzi”(Video)

image
DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar videoklipin interesant, të titulluar “Suzi”. Në këtë videoklip në asnjë moment nuk shfaqen Blunt dhe Real.   Projekti është punuar nga...
Më tepër

Kanita drejt tregut ndërkombëtar muzikor

image
Këngëtarja e re në moshë por shumë e talentuar nga Shkupi, Kanita Suma si duket ka hedhur një hap shumë të rëndësishëm në karrierën e...
Më tepër

Era Istrefi triumfon në EBBA, artistja e re evropiane më e suksesshme e vitit (Foto/Video)

image
Këngëtarja Era Istrefi ka triumfuar në European Border Breakers Awards (EBBA), duke arritur të rrëmbejë çmimin e parë si artistja më e suksesshme evropiane nga të...
Më tepër

Genci dhe Lyrical Son bashkohen për këngën e re (Foto)

image
Genc Prelvukaj po vjen me bashkëpunim të ri muzikor. Kësaj radhe Genci do të bashkojë forcat me reperin Lyrical Son. Dyshja do të publikojë këngën me titull...
Më tepër

Performanca e Tunës në Kënga Magjike (Video)

image
Altuna Sejdiu është pjesëmarrëse në edicionin e sivjetmë të Festivalit Kënga Magjike. Këngëtarja nga Maqedonia të dielën mbrëma është shfaqur me këngën e saj “Duam” që...
Më tepër

Morena dhe Aida vijnë me duetin “Amore” (Video)

image
Morena Taraku dhe Aida Doçi kanë sjellë bashkëpunimin e tyre me titull “Amore”. Chipsi e ka bërë muzikën dhe e ka shkruar tekstin e kësaj kënge. Miksimi...
Më tepër

Premierë: Luana Vjollca publikon “Je veç ti” (Video)

image
Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe videoklipin “Je veç ti”.Kënga është baladë dhe trajton temën e dashurisë...
Më tepër

Të shtunën publikohet kënga e re e Dhurata Dorës

image
Dhurata Dora ka paralajmëruar këngën e re, të cilën do ta sjellë me videoklip. Këngëtarja e ka publikuar edhe një video në rrjetet sociale për të...
Më tepër

Jo vetëm xhudo, Majlinda Kelmendi shfaqi edhe bukurinë dhe elegancën (Foto)

Rrallëherë e shohin me flokë të rregulluar me kujdes e grim që tregon bukurinë, thjeshtësinë dhe elegancën e saj. Majlinda Kelmendin jemi mësuar ta shohim vetëm...
Më tepër