Fillimi | Sport

Sport

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 1888 | shfaqen: 1 - 10
image

Lloris objektiv i Real Madridit

Tashmë është raportuar për një emër të ri në portën e Real Madridit gjatë verës. Bëhet fjalë për Hugo Lloris, ku sipas The Sun, tashmë Los Blancos
Më tepër

Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico (Foto)

image
Sot (e martë) është ndeshja e dytë mes Barcelonës dhe Atletico Madridit në Kupën e Mbretit. Ndeshja e parë kishte përfunduar 2-1 në të mirë të...
Më tepër

Murillo: Luajtëm mirë, ishte ndeshje inteligjente

image
Mbrojtësi i Interit, Jeison Murillo, ka folur pas humbjes ndaj Juventsuit me rezultat 1-0. Kolumbiani ka thënë se tani duhet harruar kjo humbje dhe të rifillojmë...
Më tepër

Khedira: Kemi luajtur ndeshje më të mira, por e rëndësishme është fitorja

image
Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira, ka folur pas fitores ndaj Interit. Gjermani e pranon se Zonja e Vjetër mund të bënte më mirë, por ishte një...
Më tepër

Zyrtare: Valencia – Real Madrid, zhvillohet me 22 shkurt

image
Federata Spanjolle e Futbollit ka vendosur zyrtarisht që ndeshja mes Valencias dhe Real Madridit do të luhet më 22 shkurt në orën 18:45. Kjo ndeshje e...
Më tepër

Reali edhe disa javë pa Pepen

image
Zinedine Zidane do të vazhdojë të luajë pa mbrojtësin portugez Pepe edhe për disa javë. I dëmtuar që më 10 dhjetor, Pepe do të vazhdojë të...
Më tepër

Liverpooli ofertë për lojtarin e Arsenalit

image
Liverpool është duke u përgatitur që të bëjë ofertë për mesfushorin e Arsenalit, Alex Oxlade-Chamberlain. Sipas asaj që shkruan Sky Sports, The Reds janë duke menduar...
Më tepër

Real Madridi në finale të Kupës së Botës për klube

image
Real Madrid ka shënuar fitore kundër Club America me rezultat 2-0. Skuadra e Zinedine Zidane luajti me përbërjen më të mirë në këtë ndeshje, ku nuk...
Më tepër

Allegri nuk i frikësohet askujt në short

image
Trajneri i Juventusit, Max Allegri, ka thënë se nuk e ka problem shortin dhe se herët apo vonë duhet të përballet me ekipet më të...
Më tepër

Zidane: Nuk do të doja në këtë fazë të takohem me Juventusin

image
Real Madrid ka barazuar 2-2 me Borussia Dortmundit në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Zinedine Zidane ka folur...
Më tepër