Capital T ju fton ta deshifroni titullin e këngës së tij të re (Foto)

Capital T ju fton ta deshifroni titullin e këngës së tij të re (Foto)

Reperi Capital T ka bërë të ditur se shumë shpejt do të lansojë këngën e tij të re.

Ai ka ftuar fansat që të deshifrojnë një kod numerik, për të gjetur titullin e projektit të tij të ri.

“Kush munet me deshifru titullin e kangës?”, ka shkruar Kapo në foton ku janë numra 448626.

Dhe shumë fansa kanë arritur që ta deshifrojnë titullin e këngës.

Disa thonë se është “Hitman”, disa “Killa”, por mbetet të shihet se cili do të jetë titulli i projektit të ri. /Telegrafi

Previous Rikthehet në YouTube videokënga e Leonora Jakupit (Video)
Next FRODEM ngre iniciativë për vlerësimin e kushtetutshmërisë për rregulloren e Gjykatës Kushtetuese

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

A e dini sa shumë ngjajnë Leonora me motrën e saj (FOTO)

Këngëtarja Leonora Jakupi njihet si njëra prej këngëtareve më të dashura në estraden tonë, ajo ka një stil dhe një paraqitje skenike mjaftë të veçantë.Leonora ka një moter e cila

Showbiz 0 Comments

Billboard shkruan për Erën – paralele me Rihannan dhe Sian (Video)

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Era Istrefi, është ylli i fundit që ka tërhequr vëmendjen e Patrick Moxey – nis shkrimin Billboard. Themeluesi dhe presidenti i Ultra Music thotë se për herë

Showbiz 0 Comments

Babai i Noizyt flet për gjendjen e të birit dhe për momentin kur e takoi

Babai i Noizyt, Bashkim Rajku, ka komentuar përleshjen e armatosur në Prishtinë, ku mbeti i plagosur djali i tij. “Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës. Është gjuajtur

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply