Blunt e Real publikojnë trailerin e “Verës”

Blunt e Real publikojnë trailerin e “Verës”

Dj Blunt dhe Real 1 kanë realizuar projektin e tyre më të ri.

“Vera” mban titullin kënga më e re e dyshes së famshme, e cila do të vijë e realizuar me videoklip, transmeton Telegrafi.

Projekti i finalizuar sipas artistëve do të publikohet me datën 1 prill, ndërsa deri atëherë ata kanë publikuar një pjesë të videoklipit të punuar nga produksioni “Entermedia”.

 

Në fillim të muajit shkurt Blunt e Real kanë publikuar këngën “Presion”, e cila arriti një ndëgjueshmëri të madhe./Telegrafi/.

Previous A do t’i merr Janeva “Magjar Telekomin” dhe dy lëndë tjera?
Next “Bon Bon” e Era Istrefit, kënga e ditës në radion zvicerane

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Greta bashkëpunon me Mozzik (Foto)

Greta Koçi ka bërë të ditur se ndodhet në Prishtinë për realizimin e bashkëpunimit të radhës. Këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar një fotografi nga studioja e producentëve të njohur ZzapnChriss,

Showbiz 0 Comments

Capital T publikon bashkëpunimin me Granit Dergutin

Capital T sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Granit Derguti. “Thirrem telefon” mban titullin kënga, e cila është me tekst dhe muzikë nga

Showbiz 0 Comments

Lista zyrtare: Ja kush synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion

Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar që këtë vit ka premtuar surpriza falë edhe kuadrove të reja të aderuar kryesisht nga Top Channel tashmë ka bërë publike listën e

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply