David Guetta në Shkup, Robin Schulz mysafir special (Foto/Video)

David Guetta në Shkup, Robin Schulz mysafir special (Foto/Video)

”Skopje Calling” është platforma që do ta sjell në Shkup DJ e mirënjohur David Guetta më 5 qershor, njofton Telegrafi Maqedoni.

”Avalon Production” do të organizoj këtë koncert i cili do të jetë senzacion për publikun e Maqedonisë dhe më gjërë.

Guetta më herët ka bashkëpunuar me Rihanna, Madona, Kelly Rowland, Estelle, Akon, Fergie, Sia, Lady Gaga, Britney Spears dhe Nicki Minaj.

 

Ai  më shumë njihet për muzikat Titanium, Dangerous, Play Hard dhe shumë tjera.

Gavid-Guetta-2

Para performancës së Guetta në skenë do të ngjitet Robin Schulz, mysafir special e ”Skopje Calling”. Schulz më herët ka lëshuar muzikë në festivale „Prayer in C“, „Sun Goes Down“, „Sugar“, „Headlights“, „Show Me Love“, „Yellow“. Schulz do të lëshoj muzikë për 90 minuta.

Ky koncert do të mbahet në stadiumin Filip II Arena më 5 qershor, 2016. Ky koncert do të zgjas 6 orë./Telegrafi


Previous Nuk kalojnë ndryshimet e ligjit për media
Next Sa kushton krijimi i iPhone SE?

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Martohen Geti dhe Marina

Ishte njëra ndër lidhjet me të përfolura në showbizin shqiptar, njofton Klan Kosova. Geti dhe Marina ishin pothuajse çdo ditë pjesë e shtypit rozë për lidhjen e tyre që me

Showbiz 0 Comments

Jo vetëm xhudo, Majlinda Kelmendi shfaqi edhe bukurinë dhe elegancën (Foto)

Rrallëherë e shohin me flokë të rregulluar me kujdes e grim që tregon bukurinë, thjeshtësinë dhe elegancën e saj. Majlinda Kelmendin jemi mësuar ta shohim vetëm në veshje sportive.Por, mbrëmë

Showbiz 0 Comments

Yjet që s’arritën ta kryejnë shkollën

Edhe pse arsimimin nuk duhet barazuar me inteligjencën, shumica e njerëzve janë të befasuar kur dëgjojnë se disa nga aktorët më të mëdhenj të Hollivudit nuk e kanë përfunduar shkollën

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply