Enca nesër publikon “Dreqin” (Video)

Enca nesër publikon “Dreqin” (Video)

Enca Haxhia ka përfunduar projektin e saj të ri.

Kënga, e cila mban titullin “Dreq” do të vijë e realizuar me videoklip dhe duket se tashmë gjithçka është gati për publikim, transmeton Telegrafi.

Këngëtarja ka paralajmëruar se videoklipi pritet të publikohet nesër dhe sipas imazheve të para të publikuara ajo do të vijë me disa ndryshime në dukje dhe skena shumë hot do të shohim në këtë projekt./Telegrafi

Previous Zaev fton për front të përbashkët: Ose ne ose Gruevski!
Next Përpjekje maksimale të ndërkombëtarëve për ta shpëtuar Maqedoninë nga kriza

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

“Bon Bon” e Era Istrefit, kënga e ditës në radion zvicerane

Në atdheun e saj ajo është tashmë e famshme, videot e saj klikohen me miliona herë.Ajo duket si një popstar dhe tingëllon si njëra prej tyre si Rihana! Me këtë

Showbiz 0 Comments

Shqiptarja, grimere e nëntë miliardereve amerikane (Foto)

Shqiptarët te shtrirë në çdo cep të jetës në Amerikë, duket se nuk kanë të ndalur ne arritjet e tyre. Një ndër to është edhe Suzana Hallili ka korrur suksesin

Showbiz 0 Comments

Premierë: Ingrit Gjoni publikon këngën dhe videoklipin e ri “Sa më larg” (Video)

Këngëtarja Ingrit Gjoni ndonëse ka kohë që nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, së fundmi ka vendosur të rikthehet, duke publikuar këngën e saj më të re “Sa

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply