Etnon dhe Genta të pandalshëm, prekin 10 milionshin (Video)

Etnon dhe Genta të pandalshëm, prekin 10 milionshin (Video)

Megjithë publikimin e shumë projekteve të reja muzikore pas saj, kënga “Shake it” vazhdon të mbajë primatin si kënga më e ndëgjuar e momentit.

Bashkëpunimi mes grupit Etnon dhe Genta Ismajlit ka rezultuar shumë suksesshëm duke u shndërruar në një hit të padiskutueshëm, transmeton Telegrafi.

Videoklipi që ka vetëm pesë javë që është publikuar në kanalin “Youtube” ka arritur të klikohet rreth dhjetë milionë herë.

 

Gjersa po shijon këtë sukses, më të madhin viteve të fundit, për Telegrafin menaxheri i këngëtares tha se Genta megjithëse ka të realizuara disa nuk do të publikojë këngë derisa “Shake it” të vazhdoj të kryesojë në tregun muzikor.

Në anën tjetër Etnon kanë zgjeruar kompaninë e tyre muzikore me disa artistë të rinjë, të cilët së shpejti do të debutojnë me projektet e tyre./Telegrafi

Previous “Edhe dy yje të reja kosovare kanë depërtuar në skenën ndërkombëtare”
Next Juventusi revolucion në sulm

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

E gjithë bota përdor këngën e Erës për të kërcyer

Kënga ‘BonBon’ e Era Istrefit ka vazhduar të pëlqehet në të gjithë botën. Artistë dhe njerëz të ndryshëm nga e gjithë bota po bëjnë ‘cover’ këngën hit të Erës, por

Showbiz 0 Comments

Premierë: Ingrit Gjoni publikon këngën dhe videoklipin e ri “Sa më larg” (Video)

Këngëtarja Ingrit Gjoni ndonëse ka kohë që nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, së fundmi ka vendosur të rikthehet, duke publikuar këngën e saj më të re “Sa

Showbiz 0 Comments

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi, paralajmëron diçka të re (Foto)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur  Luana Vjollca gjatë vitit 2016 nuk është prezantuar me asnjë projekt muzikor para publikut, por mesa duket kjo do të zgjasë për vetëm edhe shumë

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply