E pabesueshme – edhe Arsenali kontakton Mourinhon

E pabesueshme – edhe Arsenali kontakton Mourinhon

Arsenali ka kontaktuar me përfaqësues të Jose Mourinhos, gjithnjë nëse mund t’i besojmë raportimeve të fundit të mediave agnleze.

Ish-bosi i Chelseat pritet të zëvëndësojë Van Gaalin te Manchester United.

Por, përpos me PSG-në së fundmi mediat raportojnë se Arsenali po ashtu ka bërë një ofertë për portugezin.

Besohet se Arsene Wengerit do t’i tregohet dera në fund të sezonit pasi dështoi që edhe sivjet ët sjellë trofe, kur e kishte më se lehti pa rivalë të direkt nga klubet e mëdha.

 

Mourinho beson se United do të respektojë parakontratën dhe do të lidhin marrëveshje, por ai e ka Arsenalin si opsion rezerv. /Telegrafi

Previous Ja sa para do të kushtojnë zgjedhjet e parakohshme në Maqedoni
Next United kryeson garën për Biglian

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Thoughts, Formulas and Shortcuts for Business

If your company is on line, have a look by the annual Status of Search engine marketing techniques article released simply by SEMPO. The very first of all thing anyone

Uncategorized 0 Comments

Hazard nuk largohet nga Chelsea

Anësori i Chelseat, Eden Hazard ka konfirmuar se ai nuk e ka ndërmend të lëvizë nga Stamford Bridge, pas formës jo të mirë që po kalon tek ‘Blutë’. Pas një

Uncategorized 0 Comments

The Do’s and Don’ts of getting a Website | Make A Website For Free

You know you are in need of a web site for yourself or your organization. A web site is simply some other advertising software. Going to a search engine and

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply