Juventus dhe Napoli në garë për Andre Gomes

Juventus dhe Napoli në garë për Andre Gomes

Juventusi dhe Napoli do të takojnë agjentin e mesfushorit të Valencias, Andre Gomes.

Sipas Sky Sport Italia, Jorge Mendes pritet të arrijë në Milano të premtën për një sërë negociatash.

Juve është në kryelistë, por Napoli po ashtu ka caktuar takim me agjentin.

Tashmë flitet për një ofertë Bianconere prej 20 milionë eurosh për lojtarin, por ende nuk ka asgjë konkrete.

 

Andre Gomes është mesfushor i shumëanshëm që zëvëndëson Marchision pas lëndimit dhe mund të kalojë në pozita tjera pasi ai të kthehet nga lëndimi. /Telegrafi/

Previous Lirohen nga paraburgimi edhe të dyshuarit e rastit “Transportuesi”
Next Në Bruksel po realizohet një takim i paparalajmëruar Shekerinska-Hovit

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Zaev deri te nxënësit dhe mësuesit: Ndryshimet do t’i presim këtë vit shkollor

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, sot nëpërmjet video – inçizimit iu ka drejtuar, prindërve dhe mësuesve me apel që t’i përkrahin fëmijët në procesin e arsimimit të tyre, sepse siç

Maqedoni 0 Comments

Bie vlera e denarit, Maqedonisë i vjen edhe kriza e rëndë ekonomike

Nga dita e djeshme 1 euro nuk kushton 61.4 denar, por për të pasur një euro ju duhet të keni 62.8 denar. Rënia e vlerës së denarit ishte paralajmëruar më

Maqedoni 0 Comments

Fuere: Qeveria e Maqedonisë po shkel të drejtat e njeriut

Ish-ambasadori i Bashkimit Evropian Ervan Fuere i ftuar në emisionin 10 minuta të TV 21 të Shkupit u shpreh se situata në Maqedoni demonstron se shoqëria e këtij shteti është plotësisht e ndarë,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply