Në Bruksel po realizohet një takim i paparalajmëruar Shekerinska-Hovit

Në Bruksel po realizohet një takim i paparalajmëruar Shekerinska-Hovit

Në Bruksel është duke u realizuar takimi i pa paralajmëruar i nënkryetares së LSDM-së, Radmila Shekerinska me euro deputetin britanik Riçard Hovit, transmeton TetovaSot.

Ai, si njëri prej ndërmjetësuesve të BE-së në zgjidhjen e krizës politike në Maqedoni, në mëngjes në Twitter ka shkruar se është duke u realizuar një takim urgjent me Shekerinskën.

Detaje tjera për takimin nuk ka.

Previous Juventus dhe Napoli në garë për Andre Gomes
Next LSDM: Asgjë s’do ta shpëtojë bandën e Gruevskit

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Ivanov: Nga aspekti juridik gjithçka është e qartë dhe e pastër me aministitë

Vendimin për amnisti e kam marrë në bazë të të drejtave që më janë dhënë në Kushtetutën dhe në Ligjin për abolime. Nga aspekti juridik gjithçka është e qartë dhe

Maqedoni 0 Comments

Han në takim urgjent për Maqedoninë me Vajgël, Hovit dhe Kukan

Eurokomesari për zgjerim dhe fqinjësi të mirë, Johanes Han, sot në mëngjes ka takim urgjent me ndërmjetësuesit e Marrëveshjes së Përzhinos, Riçard Hovit, Ivo Vajgël dhe Eduard Kukan, pas vendimit të

Maqedoni 0 Comments

Janeva me tre kërkesa para deputetëve

Prokurorja speciale publike Katica Janeva sot para Komisionit kuvendor për sistem politik kumtoi tre kërkesa të cilat sipas saj do ta lehtësojnë punën e Prokurorisë. Edhe pse u paralajmërua, ajo

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply