Pas 27 viteve ribashkohet grupi legjendar i hip-hopit

Pas 27 viteve ribashkohet grupi legjendar i hip-hopit

Pas 27 viteve ndarje, anëtarët e mbijetuar të N.W.A janë ribashkuar në skenë.

Arstistët që konsiderohen legjenda pasi bënë historinë e repit botëror kanë befasur publikun duke performuar sërish bashkë, transmeton Telegrafi.

Gjersa pritet performance e Ice Cube, Mc Ren  dhe Dj Yella, ishte Dr Dre ai që befasoi të gjithë duke u shfaqur në skenë për t’iu bashkuar anëtarëve të tjerë në Coachella.

 

Katër yjet performuan në mungesë të Eazy E, anëtarit tjetër të grupit, i cili ndërroi jetë në vitin 1995.

Previous Ermira Mehmeti përlotet në Parlamentin shqiptar deri sa flet për skandalin e përgjimit
Next Prince refuzoi këngën me reperin për shkak të fjalës fyese – s’ia lejonte besimi i tij

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Vjen “Tony Montana” nga Mozzik dhe Getinjo (Video)

Reperët e talentuar nga Ferizaji, Getinjo dhe Mozzik kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.“Tony Montana” titullohet realizimi i dy vëllezërve që po synojnë majen në hip hop skenë. Projekti është punuar

Showbiz 0 Comments

Këto janë katër femrat shqiptare që punojnë si truproja për VIP-at (Foto)

Të gjithë mendojnë se, disa profesione duket sikur janë të destinuara të jenë për një gjini të caktuar. Në qoftë se më parë, punën e femrave e bënin vetëm ato

Showbiz 0 Comments

Dua Lipa fton në skenë fansat e saj që të vallëzojnë me të

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka ftuar fansat e saj në skenë gjatë koncertit të mbajtur në Manchester. Dua Lipa ka potencuar se ishte e sëmurë, por definitivisht u argëtua. “Nuk

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply