Instagram sjell dizajnin e ri, super-modern

Instagram sjell dizajnin e ri, super-modern

Instagram shumë shpejt u bë një nga rrjetet më të njohura sociale, kryesisht për shkak të dizajnit të mrekullueshëm që kishte aplikacioni.

Në atë kohë nuk kishte shumë shërbime të ngjashme që ofronin foto me filterë, që i bënin fotot të dukeshin sikurse janë edituar nga profesionistët.

Por me kalimin e kohës, dizajni i aplikacionit u bë paska i dalur kohe, prandaj tani rrjeti social ka plane për krijimin e aplikacionit me pamje të re, për ta përmirësuar këtë detaj.

 

Instagram tashmë u ka dhënë disa përdoruesve të saj një pamje të re të aplikacionit, sa për testim, dhe për të ofruar një pamje të parë të asaj se si do të duket aplikacioni.

Për momentin lajmi i keq është se ju nuk mund ta shkarkoni aplikacionin e ri me pamje të re, por pamjet e këtij dizajni të ri tashmë janë publikuar në internet.

instagram-iphone-6

Previous Ja tiparet e reja të WhatsApp që mund ta “mbysin” telefonin tuaj mobil!?
Next Samsung e konfirmon se po punon në modelin e ri të Gear VR

About author

You might also like

Nano Tech 0 Comments

Dy ditë para lansimit, 1 milion porosi për Nokia 6

Nokia 6 do të dalë në shitje më 19 janar dhe pritet të shihet se si do të performojë pajisja pas daljes në treg. Megjithatë, tani për tani kemi reagimet

Nano Tech 0 Comments

Samsung lanson modelin e ri Galaxy on7 (2016)

Gjatë disa javëve të fundit, është folur mjaft për serinë e re të telefonave On të Samsung, të cilat pritet që të lansohen zyrtarisht në javët e ardhshme. Por së

Technology 0 Comments

Neptun me ofertë super festive – Lirime të mëdha dhe deri në 48 këste pa interes në të gjithë produktet në happy çmime!

HAPPY WEEK aksion në Neptun me lirime të mëdha festive dhe deri në 48 këste Pa interes në TË GJITHË produktet në happy çmime! Në 24-31 dhjetor, deri në 48

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply