Ja tiparet e reja të WhatsApp që mund ta “mbysin” telefonin tuaj mobil!?

Ja tiparet e reja të WhatsApp që mund ta “mbysin” telefonin tuaj mobil!?

WhatsApp është një hap më afër zëvendësimit të funksioneve kryesore të telefonit tuaj mobil.

Një publikim i ri në media thotë se aplikacioni më i famshëm në botë për thirrjet me zë dhe mesazhet multimediale është pothuajse gati për të futur edhe funksionin e voicemail në shërbim, si dhe mundësinë e call-back në aplikacion.

Detajet vijnë nga një rrjedhje të cilën e ka siguruar Phone Radar, e cila ka pamje të këtij përditësimi të aplikacionit të ri, por nuk do të zbulojë se prej nga i ka marrë këto të dhëna.

 

Thirrjet zanore tashmë janë në dispozicion në të gjithë aplikacionin e WhatsApp, por tiparet e reja do të ju lejojnë të regjistroni një mesazh në postën zanore, nëse kontakti juaj nuk lajmërohet gjatë kohës kur ju e bëni një thirrje.

Previous Pasi u shkarkua nga puna, e shkatërroi aeroplanin me eskavator!
Next Instagram sjell dizajnin e ri, super-modern

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Cavani: Jam i PSG, por të ardhmes nuk i dihet

Edinson Cavani flet për të ardhmen e tij dhe nuk e përjashton mundësinë e largimit nga Paris Saint Germain në fund të sezonit. Në një intervistë të fundit, “El Matador”

Uncategorized 0 Comments

  The Reliable Method for Adult in Step by Step Detail Safety Preparation Before learning how to breathe, an adult needs to learn how to get ready to ride. Adult

Uncategorized 0 Comments

Presidenti i Real Madridit u takua me këtë lojtar të Barcelonës

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është takuar dy herë me babanë e sulmuesit të Barcelonës, Neymar, duke diskutuar në lidhje me transferimin e tij në Santiago Bernabeu. Presidenti i

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply