Në Shkup gjenden të vdekur një vajzë dhe një djalë

Në Shkup gjenden të vdekur një vajzë dhe një djalë

Mbrëmjen e së mërkurës në një banesë në rrugën “Vladimir Komarov” në Maqedoni, është gjetur trupi i të ndjerës Marija M. (1991) nga Ohri.

Ndërkohë në anën tjetër, në shkallët e të njëjtës ndërtesë, është gjetur trupi i të ndjerit Predrag T (1980) nga Shkupi.

Burime të policisë thonë se vajza jetonte aty me qira. Arsyet për vdekjen deri më tani nuk janë të qarta, raportojnë mediat në Maqedoni

Previous Zoran Bozhinovski në Gjykatën Themelorë Shkupi 1, senaca shtyhet për afat të pacaktuar
Next Spasovski: Gjendja e sigurisë është stabile

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Gjykata Penale sot do të vendosë për katër të dyshuarit e rastit “Fortesa”

Gjykata Penale në procedurë paraprake në Gjykatën Themelore Shkupi 1, sot do sjellë vendim për masat që i ka kërkuar Prokuroria Speciale Publike (PSP) kundër katër personave, të dyshuar në

Maqedoni 0 Comments

Evzoni edhe sot i mbyllur, ja gjendja në rrugët tjera të Maqedonisë

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Për shkak të paraqitjes së mjegullës, dukshmëria u zvogëlua në 30-50 meta në Pavleshinc dhe 50-100 metra në Kullë dhe

Maqedoni 0 Comments

Kur PSP do ta merr përsipër rastin “Monstra”?

Prokurorja Speciale Lençe Ristovska sot në konferencë për gazetarë është përgjigjur edhe në pyetjen se kur do të merret për analizë lënda për rastin “Monstra”, raporton Portalb. “Ende jo. Dua të potencoj

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply