Një mashkull dhe një vajzë gjenden të vdekur në lagjen Aerodrom

Një mashkull dhe një vajzë gjenden të vdekur në lagjen Aerodrom

Mbrëmë në një banesë të ndërtesës në rrugën “Vladimir Komarov” është gjetur trupi i të ndjerës Marija M. (1991) nga Ohri.

Nga ana tjetër, në shkallët e të njëjtës ndërtesë, është gjetur trupi i të ndjerit Predrag T (1980) nga Shkupi.

Nga policia thonë se vajza ka banuar me qira. Arsyet për vdekjen deri më tani nuk janë të qarta, andaj trupat e pajetë të dy personave janë dërguar për obduksion. Jo zyrtarisht mësohet se motivet që kanë shkaktuar deri te vdekja e tyre ka qenë një lidhje dashurie e dështuar.

Previous Ledri i pakapshëm, 200 mijë për 12 orë për Prince dhe Mbretin
Next A e presin Maqedoninë sanksione si të Rusisë ?

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Martohen Geti dhe Marina

Ishte njëra ndër lidhjet me të përfolura në showbizin shqiptar, njofton Klan Kosova. Geti dhe Marina ishin pothuajse çdo ditë pjesë e shtypit rozë për lidhjen e tyre që me

Showbiz 0 Comments

Shtyhet bashkëpunimi mes Skivit dhe Jonida Maliqit

Rep artisti i labelit BabaStars, Skivi, ndonëse po shijon suksesin e këngën më të re që solli në bashkëpunim me Soni Malaj, për RTV Dukagjinin ka bërë me dije se

Showbiz 0 Comments

Greta bashkëpunon me Mozzik (Foto)

Greta Koçi ka bërë të ditur se ndodhet në Prishtinë për realizimin e bashkëpunimit të radhës. Këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar një fotografi nga studioja e producentëve të njohur ZzapnChriss,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply