Pasi u shkarkua nga puna, e shkatërroi aeroplanin me eskavator!

Pasi u shkarkua nga puna, e shkatërroi aeroplanin me eskavator!

Punëtori i mërzitur në aeroport vendosi të marrë hak për shkarkimin e tij nga puna duke e shkatërruar një aeroplan të parkuar.

Pasi u shkarkua, një ish-punonjës shkoi me një ekskavator dhe filloi të shkatërrojë një avion të linjës ajrore ruse UTair, transmeton Telegrafi.

Gjykuar nga pamjet, duket se aeroplanit i ishte shkatërruar kabina.

 

Sipas medieve të huaja, bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në Rusi. 

Previous Thaçi: Lajmi i mirë për vizat, së shpejti
Next Ja tiparet e reja të WhatsApp që mund ta “mbysin” telefonin tuaj mobil!?

About author

You might also like

I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

Coco mund të jetë qeni më i llastuar në të gjithë botën. Kafsha e rracës Alaskan Malamute ka marrë si dhuratë nga padroni i tij i përkushtuar tetë telefona iPhone

Rrëzohet keq në tokë, pasi rrotullohet në një lodër fëmijësh (Video)

Një baba nga Montreali i Kanadasë, ka mbetur i shtrirë për toke pasi është rrëzuar nga një tavolinë rrotulluese. Ai ka hipur në këtë objekt që ka formë të rrumbullakët

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply