Projekti i ri i Capital T vjen të dielën, ja detajet

Projekti i ri i Capital T vjen të dielën, ja detajet

Capital T ka konfirmuar lansimin e projektit të ri.

Reperi shqiptar ka konfirmuar lansimin e projektit të ri të tij më 1 maj në ora 17:00.

Videoklipi titullohet “Thirrëm n’Telefon” dhe është bashkëpunim me Granit Dërgutin, shkruan Telegrafi.

Kjo këngë pritet të jetë një këngë dashurie më ndryshe nga tematika e klipi i fundit i errët i Kapos, “Hitman”.

 

Capital T ka qenë prej artistëve më aktiv në vitin 2016. 

Previous Plenumi Studentor: Politikanët falen, studentët arrestohen
Next Flori me mesazh dashurie, kë e dashuron ai nga dita e parë?

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Shqiptarja, grimere e nëntë miliardereve amerikane (Foto)

Shqiptarët te shtrirë në çdo cep të jetës në Amerikë, duket se nuk kanë të ndalur ne arritjet e tyre. Një ndër to është edhe Suzana Hallili ka korrur suksesin

Showbiz 0 Comments

Ndryshon data e publikimit të albumit të MC Kreshës dhe Lyrical Son, vjen më herët se është planifikuar

Korriku ishte muaji paralajmërues për albumin “Rapsodët n’rap t’sotit” të Mc Kreshës dhe Lyrical Son.Megjithatë, adhuruesit e muzikës së dyshes nuk do të duhet të presin edhe një muaj pasi

Showbiz 0 Comments

Një baladë romantike nga Aida Doçi (Video)

Këngëtarja që njihet për zërin e mrekullueshëm për këndimin e baladave, Aida Doçi, ka sjellë një këngë pikërisht të këtij lloji. “A je mirë” titullohet kënga, e cila është kompletuar

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply