Ardian Bujupi dhe Dalool publikojnë këngën “Na jena njo”

Ardian Bujupi dhe Dalool publikojnë këngën “Na jena njo”

Ardian Bujupi dhe Dj Dalool kanë publikuar këngën e tyre të shumëpritur “Na jena njo”.

Për muzikën e këngës është përkujdesur vetë DJ Dalool me bashkëpuntorin e tij Avaxus dhe Ardianin.

Kurse tekstin e ka shkruar një prej tekst-shkruesve më të mirë shqiptar, DaGhost.

 

Klipi është realizuar në Shqipëri.

Previous Kjo është vetura 150 mijë euroshe e Danit
Next Kush po e keqpërdor emrin e Majlindës dhe Norës?

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Sonte lansohet “Aviona” nga Cozman dhe Onat, artistët paralajmërojnë hip hop të mirë (Video)

Reperët e Babastars, Cozman dhe Onat, do të lansojnë sonte videoklipin e tyre të ri, “Aviona”. Projekti i cili ka dy vite që ka nisur të punohet, në fakt vjen

Showbiz 0 Comments

Pas 27 viteve ribashkohet grupi legjendar i hip-hopit

Pas 27 viteve ndarje, anëtarët e mbijetuar të N.W.A janë ribashkuar në skenë. Arstistët që konsiderohen legjenda pasi bënë historinë e repit botëror kanë befasur publikun duke performuar sërish bashkë,

Showbiz 0 Comments

Olta Boka paralajmëron këngën e re (Foto)

Këngëtarja Olta Boka ka pak kohë që ka publikuar këngën e saj më të fundit “Rri edhe pak”, këngë kjo e cila u mirëprit mjaft mirë nga publiku i saj.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply