Kjo është vetura 150 mijë euroshe e Danit

Kjo është vetura 150 mijë euroshe e Danit

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani, bazuar në karrierën e tij muzikore dhe periudhën e gjatë që është në skenë, nuk e sheh si ‘problem’ blerjen e një veture të shtrenjtë.

I kontaktuar nga Lajmi.net, pas lajmit që doli se ai ka blerë një Ferrari në vlerë 150 mijë euro.

Këngëtari e konfirmon këtë dhe tregon se vetura e re nuk është e tij por e djalit.

 

Dani gjithashtu thotë se si fytyrë publike që është nuk mund të dalë me një veturë të thjeshtë dhe e pranon se kjo nuk është hera e parë që ai shpenzon shuma të mëdha parash për vetura dhe kjo gjë nuk duhet bërë tragjike.

danit

Previous Ministri Gjiknuri takon ministrin Kuçi, “Me rëndësi interkonjeksioni me Maqedoninë”
Next Ardian Bujupi dhe Dalool publikojnë këngën “Na jena njo”

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Prince refuzoi këngën me reperin për shkak të fjalës fyese – s’ia lejonte besimi i tij

Reperi i njohur amerikan, The Game, ka treguar ka pasur mundësi të realizojë një këngë me legjendën e muzikës, Prince, por gjithçka kishte dështuar për shkak të një fjale fyese

Showbiz 0 Comments

“Edhe dy yje të reja kosovare kanë depërtuar në skenën ndërkombëtare”

Rita Ora? Ajo nuk është e vetme – kështu e nis shkrimin portali zviceran tio.ch duke i përmendur dy yjet e reja nga Kosova që po arrin sukses ndërkombëtar, Dua

Showbiz 0 Comments

Etnon dhe Genta të pandalshëm, prekin 10 milionshin (Video)

Megjithë publikimin e shumë projekteve të reja muzikore pas saj, kënga “Shake it” vazhdon të mbajë primatin si kënga më e ndëgjuar e momentit. Bashkëpunimi mes grupit Etnon dhe Genta

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply