Kush po e keqpërdor emrin e Majlindës dhe Norës?

Kush po e keqpërdor emrin e Majlindës dhe Norës?

Driton Kuka, trajneri i Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovas ka reaguar në lidhje me hapjen e llogarive false të xhudisteve.

Sipas Kukës, njerëz të papërgjegjshëm po ia keqpërdorin emrin dy xhudistëve dhe kanë hapur llogari në emër të tyre.

Ja postimi i plotë i Driton Kukës:

 

Njerëz të pandërgjegjshëm po manipulojnë me emrin e Majlindës e Federata e Xhudos së Kosovës ju njofton që as Majlinda as Nora nuk kanë Facebook personal.
Po shohim që edhe portale e gazetar të painformuar po manipulohen.
Një ndër faqet aktive në emër të Majlindes që po keqpërdor emrin e saj ështe edhe kjo mëposhtë.
Prandaj ju lusim të
Raportoni këtë faqe dhe të tjera në emēr të Majlindës apo Nores!
Majlinda Kelmendi nuk ka facebook personal.
Kjo faqe e facebookut eshte hapur ne emer te Majlindes dhe poston statuse e foto ne emer te saj.

Previous Ardian Bujupi dhe Dalool publikojnë këngën “Na jena njo”
Next Këto janë katër femrat shqiptare që punojnë si truproja për VIP-at (Foto)

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

“Edhe Guardiola do të shkarkohet”

Pep Guardiola ka përjetuar shumë momente si trajner. Vetëm një ndjesi mbetet e paprovuar: shkarkimi. Pasardhësi i tij te Bayern Carlo Ancelotti është i sigurt “Një ditë, edhe Pep do të

Uncategorized 0 Comments

Juventusi jep Zazan për Gomesin

Valencia ka pyetur Juventusin për sulmuesin Simone Zaza dhe mund të futet në bisedime për Andre Gomesin. Portugezi është lojtari i pëlqyer nga Juventusi dhe Bianconerët e kanë vendosur si

Uncategorized 0 Comments

A iu gëzua gjyqtari Clattenburg golit të Portugalisë? Shikoni reagimin e pabesueshëm të tij (Foto)

Kombëtarja e Portugalisë arriti të shënojë fitore në finalen e Kampionatit Evropian përballë Francës.Portugezët triumfuan me rezultat minimal 1:0 falë golit të sulmuesit Eder Lopes në minutën e 109 të

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply