Prokuroria ka urdhëruar analiza të reja për rastin Krpaç

Prokuroria ka urdhëruar analiza të reja për rastin Krpaç

24vesti bën të ditur se Prokuroria Themelore Publike ka urdhëruar analiza të reja për rastin e Kosta Krpaç, pas kordinimeve dhe konsultimeve me Institution e Mjekësisë Ligjore, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Qëllimi i këtij urdhëri lidhet me tentimet për të sqaruar dhe qartësuar ende më mirë këtë rast, ndërkaq ende nuk dihet asgjë se çfarë ka zbuluar Prokuroria Speciale Publike (PSP) në shtëpinë e tashmë të ndjerit, Kosta Krpaç, i cili ka qenë dëshmitar në lëndën ”Fortesa”.

Ndryshe, sot është varrosur Kosta Krpaç, por jo edhe misteri i vrasjes së tij, pra nëse ishte vrasje apo vetëvrasje.

Previous Biçikleta që mund të fluturojë (Video)
Next Ministri Gjiknuri takon ministrin Kuçi, “Me rëndësi interkonjeksioni me Maqedoninë”

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Uniformë e re për pjesëtarët e ARM-së

Uniforma e re zyrtare për oficerët dhe nënoficerët e Armatës së Republikës së Maqedonisë sot do të prezentohet në Shtëpinë e ARM-së në Shkup. Në solemnitet me këtë rast fjalim

Maqedoni 0 Comments

Në Gjykatën Penale në Shkup mbahen seancat për lëndët “Tenderët” dhe “Transportuesi”

Në Gjykatën Penale të Shkupit do të mbahen seancat e radhës për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike (PS), “Tenderët” dhe “Transportuesi”, përcjell Telegrafi Maqedoni. Lënda “Tenderët” ka të bëjë me

Maqedoni 0 Comments

Ivanov kërkon dëmshpërblim për 7.000 euro më shumë!

Shtatë mijë euro është dallimi midis shumës që e ka vlerësuar Enti Shtetëror për Revizion nga ajo që kërkon Kabineti i Kryetarit të Maqedonisë nga protestuesit e akuzuar për demolimin

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply