Zyrtare: Juventusi nënshkruan me këtë lojtar

Zyrtare: Juventusi nënshkruan me këtë lojtar

Juventusi ka njoftua se ka arritur marrëveshje për Mario Leminan me Olympique Marseille.

Mesfushori 22-vjeçar ishte në huazim me të drejtë blerje për 9.5 milionë euro.

Bianconerët kanë njoftuar që tashmë kanë marrëveshje për blerjen e plotë të OM.

Lemina ka nënshkruar kontratë me Juventusin deri në qershor të vitit 2020.

Juventusi do ta bëjë pagesën katër këste për lojtarin.

Lojtari ka luajtur vetëm 11 ndeshje dhe ka shënuar dy gola për Juventusin.

mario lemina

Previous Këto janë katër femrat shqiptare që punojnë si truproja për VIP-at (Foto)
Next Reali pa tre super yje kundër Sociedadit

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Aduriz shpallet golashënues i Ligës së Evropës

Sevilla është shpallur kampion i Ligës së Evropës pasi në finale triumfoi kundër Liverpoolit me rezultat 3:1. Por, Aritz Aduriz i Athletic Bilbao është shpallur golashënuesi më i mirë i

Uncategorized 0 Comments

80% e sulmeve të zemrës mund të shmangen duke i bërë këto pesë gjëra të lehta

Sipas American Heart Association, sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve në SHBA. Sëmundjet e zemrës janë përgjegjëse për vdekjen e një të tretës të popullatës në të gjithë globin.

Uncategorized 0 Comments

“Kjo ju pret nëse e fishkëlleni Ronaldon”

Anësori i Real Madridit, Gareth Bale, i ka paralajmëruar tifozët e Manchester Cityt se nëse e fishkëllejnë Cristiano Ronaldon do të nxjerrin më të mirën nga ai. Real Madridi udhëton

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply