Aksident i rëndë komunikacioni në Shkup

Aksident i rëndë komunikacioni në Shkup

Pasditen e djeshme ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni në Shkup, ku janë lënduar disa persona. Aksidenti ka ndodhur në lagjen Taftalixhe, me ç’rast janë përplasur dy vetura, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Njëra nga veturat më pastaj ka goditur shtyllën prej betoni. Janë përplasur një veturë Golf me një Hyundai. Dëshmitarët okularë thonë se në këtë pjesë, qytetarët drejtojnë automjetet mjaft shpejtë, prandaj aksidentet janë të shpeshta, duke theksuar se edhe ky aksident ka ndodhur për shkak të shpejtësisë së lartë.

Foto3

Foto2

Foto1

Previous Mot me diell dhe me vranësira mesatare
Next ​Rasti i Kumanovës, familjarët e policëve të vrarë me dyshime

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Personi i falur nga Ivanon gjuan me armë një furgon

Një person i cili, siç shkruan A1on.mk, është i falur apo aboluar nga presidenti i shtetit Gjorge Ivanov, sot ka gjuajtur me armë zjarri në një furgon. Të shtënat kanë ndodhur

Maqedoni 0 Comments

Spasovski: Sonte do të dihet se cilët do të jenë ministra dhe zv/ministra të LSDM-së

Sekretari i Përgjithshëm i LSDM-së dhe ish ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, nuk ka dashur t’i zbulojë emrat e ministrave dhe zëvendësministrave të cilët duhet t’i emërojë LSDM

Maqedoni 0 Comments

Shaqiri: “Mos botoni pseudolajmi pa qenë të konfirmuara”

Xhezair Shaqiri “Komandat Hoxha” nëpërmjet një komunikate ka bërë thirje për të gjithë mediat që mos të postojn lajme që kanë të bëjnë me të pa mos pasur burime dhe

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply