Fotografi e rrallë e Morena Tarakut nga shkolla e mesme, ja sa ndryshe dukej (Foto)

Fotografi e rrallë e Morena Tarakut nga shkolla e mesme, ja sa ndryshe dukej (Foto)

Morena Taraku është një nga femrat më të përfolura të skenës shqiptare.

Bukuroshja, e cila “Miss Kosova” u shpall në vitin 2010, prej vitesh është futur edhe në skenën muzikore duke sjell disa këngë, transmeton Telegrafi.

E përfolur Morena vazhdimisht është edhe përshkak të ndryshimeve të mëdha dhe ndërhyrjeve kirurgjike në fytyrë.

 

Një fotografi e rrallë e Morenës e siguruar nga Telegrafi na tregon edhe njëherë ndryshimet e mëdha që ajo ka pësuar.

Fotografia është bërë gjatë kohës së shkollë së mesme, kur Morena ishte nxënëse e klases së 11, e gjimnazit “Sami Frashëri”.

13249361_10153713243968178_1508042185_n

735224_844437652349355_2227447127793112360_n

Previous Kambovski- Veljanovskit: Shteti po shpërbëhet
Next Zaev: Le të fillojë VMRO-DPMNE me fushatën, pastaj LSDM do ta tregojë strategjinë

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Lista zyrtare: Ja kush synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion

Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar që këtë vit ka premtuar surpriza falë edhe kuadrove të reja të aderuar kryesisht nga Top Channel tashmë ka bërë publike listën e

Showbiz 0 Comments

Enca dhe Noizy mbi 30 milionë klikime me “Bow Down” (Video)

Vera 2016 ka sjellë shumë projekte muzikore nga artistët tanë, disa prej tyre kanë qenë “hite”, e ndërsa ca të tjerë kanë mbetur në hije. Një nga këngët më të

Showbiz 0 Comments

Ndryshon data e publikimit të albumit të MC Kreshës dhe Lyrical Son, vjen më herët se është planifikuar

Korriku ishte muaji paralajmërues për albumin “Rapsodët n’rap t’sotit” të Mc Kreshës dhe Lyrical Son.Megjithatë, adhuruesit e muzikës së dyshes nuk do të duhet të presin edhe një muaj pasi

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply