Ronaldo uroi Barcelonën për titullin përmes këtij lojtari

Ronaldo uroi Barcelonën për titullin përmes këtij lojtari

Gazeta e njohur spanjolle Sport ka pasur sot një shkrim ku thuhej se Cristiano Ronaldo i ka shkruar mesazh Neymarit për ta uruar për triumfin e Barcelonës në La Liga.

Burime të afërta me Neymarin kanë bërë të ditur që 31 vjeçari i ka dërguar Mesazh në Whatsapp.

Ronaldo e ka fituar La Ligan vetëm një herë me ‘Los Blancos’ që nga viti 2009, ku ka ardhur në këtë skuadër.

 

Mesazhi i tij në drejtim të Neymarit ishte plot dashuri dhe i sjellshëm.

Ronaldo nuk arriti ta fitojë as Pichichin edhe pse realizoi 35 gola në këtë sezon, duke mbetur prapa Luis Suarezit me 40 gola në 35 ndeshje.

Previous Një grup kuzhinierësh kanë gatuar picën e gjatë 1,853 metra
Next Brenda dy dite, Maqedonia dridhet dhjetë herë

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Dy ditë para lansimit, 1 milion porosi për Nokia 6

Nokia 6 do të dalë në shitje më 19 janar dhe pritet të shihet se si do të performojë pajisja pas daljes në treg. Megjithatë, tani për tani kemi reagimet

Uncategorized 0 Comments

Details of Secure Cloud Data Iphone app according your requirements

Ensure your data is secure and easily retrieved if you want it. Generally, they is without question stored in info bedding with multiple series. Therefore, holding info is negative for

Uncategorized 0 Comments

Realistic Programs For Filipino Brides – What’s Needed

Methods to Meet Filipino Women — Travel To The Philippines and also Sign Up With A Dating Webpage? Filipina dating and marriage aren’t anything a newcomer to foreign people. It

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply