Diesel nuk e harron mikun e tij të ndjerë

Diesel nuk e harron mikun e tij të ndjerë

Vin Diesel i ka kushtuar edhe një mesazh prekës mikut të tij të ndjerë, Paul Walker.

Ylli hollivudian, i cili është në xhirime të filmit “Fast & Furious 8”, vazhdimisht e kujton kolegun e tij përmes rrjeteve sociale dhe tani ka bërë një postim të ngjashëm.

“Shumë nga anëtarët e ekipit që kemi punuar në disa filmat e mëhershëm ‘Fast’ janë këtu për të ndihmuar që të bëjmë diçka speciale”.

 

“Një nga ta në fund të javës erdhi dhe më tha: ‘Ajo që po incizojmë në film është e shkëlqyeshme…’ dhe më pas më shikoi e shtoi: ‘Paul do të ishte krenar’”, ka shkruar Diesel.

Previous Kotevski: VMRO DPMNE është e gatshme për qeveri teknike para zgjedhjeve
Next GDOM do të kyçet në bisedimet me BE për tejkalimin e krizës politike

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Elita Ziberi: Babi nuk më ndoqi në TV për shkak të emocioneve!

Për Elitën, pjesëmarrja në “The Voice of Turkey” dhe kthimi i të gjitha karrigeve të kuqe gjatë audicioneve të fshehura, është ende diçka e pabesueshme. “Kisha konkurruar aty para një

Showbiz 0 Comments

“Edhe dy yje të reja kosovare kanë depërtuar në skenën ndërkombëtare”

Rita Ora? Ajo nuk është e vetme – kështu e nis shkrimin portali zviceran tio.ch duke i përmendur dy yjet e reja nga Kosova që po arrin sukses ndërkombëtar, Dua

Showbiz 0 Comments

Rita Ora shkëlqen në “partyn” e GQ (Foto)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, mbrëmë ka marrë pjesë në ahengun e organizuar nga revista “GQ” dhe “Warner Bros”.Bukuroshja 25-vjeçare që dje përfundoi pushimet në Ulqin, ka shkëlqyer me

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply