Ylli i Arsenalit mezi po e pret albumin e Mc Kreshës dhe Lyrical Son

Ylli i Arsenalit mezi po e pret albumin e Mc Kreshës dhe Lyrical Son

Një numër i madh artistësh e këngëtarësh mezi po e presin që të dal në shitje albumi i MC Kreshës dhe Lyrical Son.

Te lista e të njohurve që ‘nuk po mund të presin’ albumin e ri kanë qenë edhe kapiteni i Shqipërisë Lorik Cana si dhe lojtari i ri i Arsenalit, Granit Xhaka.

‘Box’, titullohet albumi i tyre më i ri i përbashkët, i cili pritet të publikohet pikërisht në muajin e ardhshëm, transmeton Telegrafi.

 

Mesin e tyre që kanë realizuar video-selfie janë edhe Blerim Destani, Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe Fatmir Spahiu.

Albumi është duke u përgatitur në Gjermani, e që do të vihet në treg në gjithë botën por që më tepër iu dedikohet hartës ku flitet shqip. 

Previous Bejli: Marrëveshja e Përzhinos është gjallë, të tërhiqet falja në tërësi
Next Ministri Xhaferi në Akademinë solemne me rastin 10 – të vjetorit të themelimit të Odës së Përmbaruesve

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Flori me mesazh dashurie, kë e dashuron ai nga dita e parë?

Flori Mumajesi njihet si këngëtar mjaft melankolik me balada të fuqishme.Ai nuk heziston që edhe në rrjetet sociale të ketë shprehje romantike. Në një postim të fundit ai shihet i

Showbiz 0 Comments

Lista zyrtare: Ja kush synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion

Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar që këtë vit ka premtuar surpriza falë edhe kuadrove të reja të aderuar kryesisht nga Top Channel tashmë ka bërë publike listën e

Showbiz 0 Comments

Sabri Fejzullahu së shpejti me këngë të re

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor. Telegrafi mëson se kënga e tij e re sapo ka përfunduar inçizimet, dhe është

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply