“Nuk matet suksesi me klikime se do të zhgënjeheni”

“Nuk matet suksesi me klikime se do të zhgënjeheni”

DJ i njohur kosovar, DJ DaLool, thotë se shumë këngëtarë në estradën shqiptarë marrin shumë klikime në këngët e tyre në YouTube, megjithatë sipas tij ky nuk është suksesi real.

Në promovimin e këngës “Na jena njo” të cilën e solli në fund të prillit në bashkëpunim me Ardian Bujupin, Dalool në Express të KTV-së ka kritikuar matjen e suksesit të këngës përmes klikimeve në internet.

“Ka ndodhur që shumë këngëtarë shqiptarë të bëjnë miliona klikime, por kur kanë dalë në klube nuk kanë pasur njerëz”.

 

“Mandej pyetnin ‘çka, qysh tek’. Ku janë milionat e tu”. Megjithatë, u dëshiroj shumë suksese, por mos e matni me klikime”, ka thënë ai.

Previous Robert Berisha bleu të drejtën e këngës “MIA” (Video)
Next Kjo bukuroshe është Miss Universe Albania 2016 (Foto)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Sonte lansohet “Aviona” nga Cozman dhe Onat, artistët paralajmërojnë hip hop të mirë (Video)

Reperët e Babastars, Cozman dhe Onat, do të lansojnë sonte videoklipin e tyre të ri, “Aviona”. Projekti i cili ka dy vite që ka nisur të punohet, në fakt vjen

Showbiz 0 Comments

Ardian Bujupi dhe Dalool publikojnë këngën “Na jena njo”

Ardian Bujupi dhe Dj Dalool kanë publikuar këngën e tyre të shumëpritur “Na jena njo”. Për muzikën e këngës është përkujdesur vetë DJ Dalool me bashkëpuntorin e tij Avaxus dhe

Showbiz 0 Comments

Ylli i Arsenalit mezi po e pret albumin e Mc Kreshës dhe Lyrical Son

Një numër i madh artistësh e këngëtarësh mezi po e presin që të dal në shitje albumi i MC Kreshës dhe Lyrical Son. Te lista e të njohurve që ‘nuk

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply