Disa pjesë të Komunës Qendër nesër pa ujë

Disa pjesë të Komunës Qendër nesër pa ujë

Përdoruesit e rrugës “Leningradska” në Komunën Qendër nesër nga ora 8 do të mbeten pa ujë të pijshëm.

Siç informon Qendra rajonale për menaxhim me kriza e Qytetit të Shkupit, arsyeja e ndërprerjes së furnizimit me ujë është mënjanimi i një defekti në tubin e ujit me diametër prej dy inçëve në bulevardin “Brigada e 3-të e Maqedonisë” nr. 18, ndërsa klientët do të jenë pa ujë deri në përfundimin e ndërhyrjes.

Previous BFI paraqet rregulloren e “Zeqatit” për muslimanët në Maqedoni
Next Shaqiri shënon golin e karrierës, padyshim më i miri në Euro 2016 (Video)

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

“Revolucioni Laraman”, sot protestohet në 10 qytete të Maqedonisë

“Sot është 5 maj! Sot është një vjet pasi e dëgjuam se si Nikolla Gruevski, Jankulloska, Mijallkov dhe bashkëpunëtorët e tyre u munduan të fshehin vrasje! Sot është një vjet prej

Maqedoni 0 Comments

Zaev: U bëj thirrje biznesmenëve turq të investojnë në Maqedoni

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, tha se Maqedonia gjithmonë i ka dyert e hapura për biznesmenët turq, duke i ftuar ata të investojnë në këtë vend, transmeton Anadolu Agency. Në

Maqedoni 0 Comments

Prokurorja speciale Ristoska: Maqedonia ka gra të guximshme

“Si grua mburrem që në tërë këtë sistem ekzistojnë gra të cilat janë të guximshme dhe veprojnë sipas ligjeve”, tha prokurorja nga Prokuroria Speciale Publike e Maqedonisë, Lençe Ristoska, duke

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply