Askush si Cristiano Ronaldo

Askush si Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo është vetëm një gol larg për t’u bërë golashënuesi më i mirë në histori të Kampionateve Evropiane.

Por, portugezi tashmë ka shkruar emrin në historinë e futbollit evropian dhe botëror.

CR7 tashmë është futbollisti që ka shënuar në shtatë gara të mëdha me kombëtaren, transmeton Telegrafi.

 

Ronaldo ka shënuar në katër kampionate evropiane dhe tre botërore, të cilën gjë askush nuk e ka bërë në kombëtaren portugeze.

Portugalia në finalen e së dielës në Saint Denis do ta pret fituesin mes Francës dhe Gjermanisë, i cili takim do të zhvillohet nesër me fillim në ora 21:00. /Telegrafi

Previous Low: Franca është favorite
Next A do të luajë Schweinsteiger kundër Francës?

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Effective Secrets For Mail Order Brides 4U Clarified

Discover An Asian Wife – Which Asian Country Contains the Most Number of Inter-Racial Weddings? You can find a great deal of coaching on communication in regards to healthy relationships,

Uncategorized 0 Comments

Small business Solutions Tutorial

You may well essentially start off your company out of your personal household, it again is not necessarily serious and also it might also educate you on the technique to

Uncategorized 0 Comments

The Do’s and Don’ts of creating a Website | Create Your Own Website Free

You know you are in need of a web site for yourself or perhaps your organization. A web site is simply a further advertising device. Going to a search engine

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply