Moti sot në Maqedon

Moti sot në Maqedon

Moti sot në mbarë territorin e Maqedonisë do të jetë kryesisht i freskët dhe me vranësira mesatare. Gjatë ditës pritet gjithashtu të ketë erëra veriperëndimore, ndërkaq pperiufhat e diellit do të jenë më pak prezente, njofton Portalb.

Temperaturat do të lëvizin nga 10 deri më 33 grade celsius.

Shkupi do të ketë mot të ngjashëm, kryesisht me vranësira mesatare. Temperaturar do të lëvizin nga 10 deri më 28 gradë celsius.

Previous Kjo fotografi pas sulmit në Stamboll do t’iu mbushë sytë me lot (Foto)
Next Sot fillon debati kuvendor për ribalancin e Buxhetit

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

KSHPK: Lista anketuese e Gruevskit është dorëzur me rregull në afatin ligjor

Komisioni shtetëror për parandalimin e korrupsionit njoftoi se ish-kryetari i Qeverisë së RM-­së, Nikolla Gruevski pas ndërprerjes së funksionit në mënyrë të rregullt e ka dorëzuar listën anketuese për gjendjen

Maqedoni 0 Comments

Garet: Nëse zgjedhjet mbahen siç duhet, do të jenë hap i rëndësishëm për dalje nga kriza politike (VIDEO)

“Sektori medial ishte fokus primar, ashtu sikur të gjithë e dimë ajo i paraqet themelet e demokracisë. Reformat në media zënë vend të rëndësishëm në reformat prioritare. Njëra ndër reformat

Maqedoni 0 Comments

Moisiu: Në Maqedoni, 40 përqind e popullsisë janë shqiptarë

Maqedonia është një vend që po investon në gurë, skulptura të priftërinjve, kryqa e statuja të ndryshme. E gjithë kjo po bëhet për faktin se ky shtet nuk ka indentitet.Kështu

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply