Rita Ora shkëlqen në “partyn” e GQ (Foto)

Rita Ora shkëlqen në “partyn” e GQ (Foto)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, mbrëmë ka marrë pjesë në ahengun e organizuar nga revista “GQ” dhe “Warner Bros”.

Bukuroshja 25-vjeçare që dje përfundoi pushimet në Ulqin, ka shkëlqyer me kompletet e saj të tejdukshme.

Në këtë aheng përkrah Ritës ishte motra e saj Elena Ora e cila ishte veshur në të zeza.

rita 1

rita 2

rita 3

Previous ​Gjermani-Francë, formacionet e mundshme
Next Moti sot në Maqedoni

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Flori me mesazh dashurie, kë e dashuron ai nga dita e parë?

Flori Mumajesi njihet si këngëtar mjaft melankolik me balada të fuqishme.Ai nuk heziston që edhe në rrjetet sociale të ketë shprehje romantike. Në një postim të fundit ai shihet i

Showbiz 0 Comments

Elita Ziberi: Babi nuk më ndoqi në TV për shkak të emocioneve!

Për Elitën, pjesëmarrja në “The Voice of Turkey” dhe kthimi i të gjitha karrigeve të kuqe gjatë audicioneve të fshehura, është ende diçka e pabesueshme. “Kisha konkurruar aty para një

Showbiz 0 Comments

David Guetta në Shkup, Robin Schulz mysafir special (Foto/Video)

”Skopje Calling” është platforma që do ta sjell në Shkup DJ e mirënjohur David Guetta më 5 qershor, njofton Telegrafi Maqedoni. ”Avalon Production” do të organizoj këtë koncert i cili

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply