Qarkorja e Shkupit vazhdon të jetë e ndërprere për kalim

Qarkorja e Shkupit vazhdon të jetë e ndërprere për kalim

Trafiku në rrugët tjera në vend qarkullon pa ndalesa, por në kushte të lagështa.

Trafiku ajror në vend po zhvillohet normalisht. Deri më tani, sipas informatave të postuara në faqen e internetit të aeroportit, janë realizuar të gjitha ngritjet dhe uljet e planifikuara.

Previous BFI apel: Të dëshmojnë solidaritetin islam dhe t’ju dalin në ndihmë të goditurve nga kjo fatkeqësi
Next Ky është heroi që shpëtoi mbi 3 mijë njerëz që mos të mbyten nga vërshimet në Maqedoni (Foto)

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Vetëm VMRO-DPMNE shkon në zgjedhjet e 5 qershorit, partitë tjera i bojkotojnë

VMRO­-DPMNE-­ja dorëzoi lista të kandidatëve, LSDM­-ja, BDI-­ja dhe PDSH­-ja nuk shkojnë në zgjedhje VMRO­-DPMNE-­ja në Komisionin Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) mbrëmë dorëzoi lista me emrat e kandidatëve për deputetë, për zgjedhjet

Maqedoni 0 Comments

Cipras: Për zgjidhjen e kontestit me emrin është e domosdoshme dëshira nga të dyja palët

Parakusht për tejkalimin e kontestit ndërmjet Greqisë dhe Maqedonisë rreth emrit është që të dyja palët të kenë dëshirë të gjindet zgjidhja, deklaroi kryeminsitri grek, Aleksis Cipras në konferencën e

Maqedoni 0 Comments

Orav: Institucionet t’u shërbejnë interesave të të gjithëve

Institucionet duhet t’u shërbejnë interesave të të gjithë qytetearëve, porositi euroambasadori Aivo Orav gjatë fjalimit në konferencën e sotme “Dita e integritetit ­ parandalim i korrupsionit dhe përpljasjes së interesave

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply