Enca dhe Noizy mbi 30 milionë klikime me “Bow Down” (Video)

Enca dhe Noizy mbi 30 milionë klikime me “Bow Down” (Video)

Vera 2016 ka sjellë shumë projekte muzikore nga artistët tanë, disa prej tyre kanë qenë “hite”, e ndërsa ca të tjerë kanë mbetur në hije.

Një nga këngët më të pëlqyera të verës ka qenë kënga “Bow Down”, nga dyshja e famshme Enca Haxhia dhe Noizy.

Kënga është e tyre është dëgjuar vazhdimisht, e ndërsa suksesi është dëshmuar me mbi 30 milion klikime në youtube.

 

Ata gjithashtu kanë qenë ndër nga emrat më të kërkuar nëpër koncerte, në Shqipëri dhe Kosovë./Telegrafi


Previous Shtajnmaer: Marrëveshja e arritur për mbajtjen e zgjedhjeve të plotësohet
Next Olta Boka paralajmëron këngën e re (Foto)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Rita Ora shkëlqen në “partyn” e GQ (Foto)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, mbrëmë ka marrë pjesë në ahengun e organizuar nga revista “GQ” dhe “Warner Bros”.Bukuroshja 25-vjeçare që dje përfundoi pushimet në Ulqin, ka shkëlqyer me

Showbiz 0 Comments

A është kjo vetura 300 mijë dollarëshe e Noizyt? (Foto)

Të gjithë e mbajnë mend lumin e akuzave dhe ofendimeve mes moderatorit të ‘Top Channel’, Ledion Liço, dhe reperit Noizy, mbrëmjen e ‘Top Awards’. Në përpjekje për të justifikuar mungesën

Showbiz 0 Comments

Ermal Fejzullahu publikon klipin e “Ai nuk ka me t’dasht si unë” (Video)

Ermal Fejzullahu ka publikuar projektin më të ri. “Ai nuk ka me t’dasht si unë”, titullohet kënga më e re këngëtarit, të cilin e ka shoqëruar me video. Kjo e

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply