Këngë e re nga Blunt e Real1?

Këngë e re nga Blunt e Real1?

Ishin ndër emrat më aktivë në mbrëmje muzikore, e karshi kësaj publikut të tyre i ofruan edhe këngë të cilat u pritën jashtëzakonisht mirë.

Po flasim për Blunt e Real 1, të cilët edhe pse po ndahen nga sezoni veror me plot suksese, nuk e kanë në plan të ndalen.

Burime të RTV Dukagjinit bëjnë me dije se dyshja e njohur shumë shpejt do të vijnë edhe me një këngë të re e cila do të publikohet brenda këtij muaji.

 

Detaje tjera rreth këtij projekti nuk janë dhënë, mbetet të presim deri në realizimin e tij.

Previous Ku po e xhiron klipin e ri Lindoni? (Foto)
Next rthrhrrjj

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Greta publikon klipin e këngës “Ku gabuam”

Greta Koçi e ka publikuar videoklipin muzikor të këngës me titull “Ku gabuam”. Kënga e re është realizuar nga United Records, ndërsa vet këngëtarja e ka shkruar tekstin e këngës.Videoja

Showbiz 0 Comments

“Numri i ri” i Dhuratës kalon katërmilionëshin (Video)

Kënga e Dhurata Dorës, “Numri i ri”, po pëlqehet shumë nga fansat e saj dhe këtë e dëshmon edhe shikueshmëria në YouTube. Videoja muzikore është publikuar më 25 mars dhe tash

Showbiz 0 Comments

Kjo është përgjigjëja që i japin Edita dhe Zyberi atyre që flasin,

Edita Gashi dhe Zyber Avdiu kanë publikuar pak ditë më parë këngën “Folni Folni”. Është prekur këtë herë një subjekt me të cilin përballemi çdo ditë. Askujt nuk i pëlqen

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply