Këngë e re nga Blunt e Real1?

Këngë e re nga Blunt e Real1?

Ishin ndër emrat më aktivë në mbrëmje muzikore, e karshi kësaj publikut të tyre i ofruan edhe këngë të cilat u pritën jashtëzakonisht mirë.

Po flasim për Blunt e Real 1, të cilët edhe pse po ndahen nga sezoni veror me plot suksese, nuk e kanë në plan të ndalen.

Burime të RTV Dukagjinit bëjnë me dije se dyshja e njohur shumë shpejt do të vijnë edhe me një këngë të re e cila do të publikohet brenda këtij muaji.

 

Detaje tjera rreth këtij projekti nuk janë dhënë, mbetet të presim deri në realizimin e tij.

Previous Ku po e xhiron klipin e ri Lindoni? (Foto)
Next rthrhrrjj

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Ndryshon data e publikimit të albumit të MC Kreshës dhe Lyrical Son, vjen më herët se është planifikuar

Korriku ishte muaji paralajmërues për albumin “Rapsodët n’rap t’sotit” të Mc Kreshës dhe Lyrical Son.Megjithatë, adhuruesit e muzikës së dyshes nuk do të duhet të presin edhe një muaj pasi

Showbiz 0 Comments

3 milionë për “Lejla” (Video)

Bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Capital T dhe 2po2 është shëndërruar në hit tashmë, vetëm 7 ditë pas publikimit. “Lejla” ka thyer rekord klikimesh në Youtube dhe tani shënon milionin e

Showbiz 0 Comments

Vig Poppa vjen me shumë risi: Flet edhe rreth albumit të ri

Tash e 13 vjet më parë emri i tyre është shumë i dashur për publikun shqiptar. Nisën karrierën si dy djem që bënin Hip-Hop, ku përçonin mesazhe përmes këngëve të

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply