Ku po e xhiron klipin e ri Lindoni? (Foto)

Ku po e xhiron klipin e ri Lindoni? (Foto)

Lindon Berisha pritet që të vijë së shpejti me një video të re muzikore.

Hit-bashkëpunimi i tij me Adrian Gaxhën, “Kalle”, pati një nga videoklipet që u cilësua ndër më të mirët në rajon, ashtu që këngëtari kujdeset që edhe projektet e radhës të jenë po të atij niveli.

lindon

Një postim i yllit nga Shkupi në rrjetet sociale ka hedhur dyshimet se ai është duke e xhiruar klipin e ri jashtë vendit.

Ai ka pozuar në një vend mahnitës që besohet të jetë në Islandë. Mirëpo, edhe pse shkruan “koha e pushimeve”, spekulohet se Lindon do të xhirojë edhe pjesë të klipit atje. /Telegrafi

 

Previous Në pritje të klipit të ri nga Majk (Video)
Next Këngë e re nga Blunt e Real1?

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Një mashkull dhe një vajzë gjenden të vdekur në lagjen Aerodrom

Mbrëmë në një banesë të ndërtesës në rrugën “Vladimir Komarov” është gjetur trupi i të ndjerës Marija M. (1991) nga Ohri. Nga ana tjetër, në shkallët e të njëjtës ndërtesë,

Showbiz 0 Comments

Babai i Noizyt flet për gjendjen e të birit dhe për momentin kur e takoi

Babai i Noizyt, Bashkim Rajku, ka komentuar përleshjen e armatosur në Prishtinë, ku mbeti i plagosur djali i tij. “Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës. Është gjuajtur

Showbiz 0 Comments

Këto janë katër femrat shqiptare që punojnë si truproja për VIP-at (Foto)

Të gjithë mendojnë se, disa profesione duket sikur janë të destinuara të jenë për një gjini të caktuar. Në qoftë se më parë, punën e femrave e bënin vetëm ato

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply